Hakkımızda

   

Garip Gök 12 yaşında Elazığ’da pastacılığa başladı. İstanbul’da devam etti ve 30 yıllık çalışma hayatından sonra 1994 yılında Avcılar’da Garip Usta Pastaneleri adı altında ilk şubesini açtı. 1996 yılında kurumsallaşma yolunda emin adımlarla ilerleyerek “Garip Usta” adının marka tescilini yaptırdı. Garip GÖK’ün vefatı ile birlikte üç çocuğunun devir aldığı pastaneler, bugün üç şubede hizmet veriyor.

Ürünlerin tamamında yerli ve doğal ürün kullanılmaktadır. Pasta ve şekerlemelerde hiçbir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Garip GÖK’ün kızı Sevilay GÖK, “Ürünlerimizin en önemli özelliği bir gün içinde tüketilmek zorunda olmasıdır” diyor. Çocuğuna yedirmeyeceğin şeyi başkasına yedirmeyeceksin misyonu çerçevesinde üretim yapan GARİP USTA PASTANELERİ, sağlığa zarar vermeyen ürün yelpazesini ve müşteri hedef kitlesini geliştirmek için çalışmaktadır. Garip Usta Pastaneleri, rengarenk, cıvıl cıvıl ve her gün yepyeni tatlarla dolup taşan lezzet diyarı aslında. Rahat ve sıcak atmosferi, keyifli müzikleriyle size evinizdeki huzuru ve rahatlığı sağlayacak olan Garip Usta Pastaneleri, gününüzün en güzel saatlerini geçirmeniz için siz misafirlerimizi bekliyor.

Menümüzde olan zengin kahvaltı seçenekleri, salatalar, makarnalar, paniniler, krepler, hamur işleri, şerbetli tatlılar, yaş ve kuru pastalar, tavuk ve et, balık çeşitleri ile her gün menü dışında hazırlanan yemekler ile sabah 08:00’den itibaren servise hazırdır.

 

 

                     

Her Zaman Yanınızdayız...

Garip Usta Pastaneleri, eğitimli ve uzman kadrosuyla özel günlerinizi kusursuz halde tamamlamanıza olanak sağlıyor. Gerek zengin menüsü gerekse hizmet kalitesiyle rakiplerinin çok önünde saf tutan Garip Usta Pastaneleri; açılış, çeşitli kokteyller ve unutulmaz partileriniz de sizlere hizmet vermekten onur duyacaktır.

 

 

Kurumsal Organizasyonlar

Garip Usta Pastaneleri, şirket toplantılarınız, kahve molalarınız ve organizasyonlarınız için talep edeceğiniz tuzlu-tatlı çeşitleri, kokteylleriniz için her türlü atıştırmalıklar istediğiniz şekilde alternatiflerle size sunulur.


Bunun yanı sıra yılbaşı, bayram, doğum günü ve diğer özel günler için kurumsal hediyeler ve hayal gücünüzü zorlayacağımız hediye paketleri tarafımızca yapılıp siz değerli müşterilerimizin göz ve damak zevkine hitap edecek şekilde sunulur.

 

 

Kokteyller

 

Düzenlemek istediğiniz kokteyllerinize dilerseniz mekan sağlayabiliyoruz. Açık hava ya da dilediğiniz herhangi bir alanı sizin seçiminize göre organize ediyor gereken tüm hazırlıkları sizler için yerine getiriyoruz.

 

 

Parti Zamanı

 

Partiler kusursuz olmalıdır. Belki hayatınızdaki en önemli bir gelişmeyi kutluyor belki de düzenli bir şekilde dostlarınızı ağırlıyorsunuz. Her ne olursa olsun bu konuda size destek verebilecek uzman ekibe sahip personeller ve tüm tüketimleri sağlayacak sağlıklı üretim yapan bir gerekli.

 

Her türlü organizasyonlarınızla alakalı detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.