Her Zaman Yanınızdayız...

Garip Usta Pastaneleri, eğitimli ve uzman kadrosuyla özel günlerinizi kusursuz halde tamamlamanıza olanak sağlıyor. Gerek zengin menüsü gerekse hizmet kalitesiyle rakiplerinin çok önünde saf tutan Garip Usta Pastaneleri açılı, çeşitli kokteyller ve unutulmaz partileriniz de sizlere hizmet vermekten onur duyacaktır.

Kurumsal Organizasyonlar

Garip Usta Pastaneleri, şirket toplantılarınız, kahve molalarınız ve organizasyonlarınız için talep edeceğiniz tuzlu-tatlı çeşitleri, kokteylleriniz için her türlü atıştırmalıklar istediğiniz şekilde alternatiflerle size sunulur.
Bunun yanı sıra yılbaşı, bayram, doğum günü ve diğer özel günler için kurumsal hediyeler ve hayal gücünüzü zorlayacağımız hediye paketleri tarafımızca yapılıp siz değerli müşterilerimizin göz ve damak zevkine hitap edecek şekilde sunulur.

Kokteyller

Düzenlemek istediğiniz kokteyllerinize dilerseniz mekan sağlayabiliyoruz. Açık hava ya da dilediğiniz herhangi bir alanı sizin seçiminize göre organize ediyor gereken tüm hazırlıkları sizler için yerine getiriyoruz.

Parti Zamanı

Partiler kusursuz olmalıdır. Belki hayatınızdaki en önemli bir gelişmeyi kutluyor belki de düzenli bir şekilde dostlarınızı ağırlıyorsunuz. Her ne olursa olsun bu konuda size destek verebilecek uzman ekibe sahip personeller ve tüm tüketimleri sağlayacak sağlıklı üretim yapan bir gerekli.